REFERANSLAR

“Filiz’le tanıştıktan sonra çok kısa bir sürede istediğim işte çalışma fırsatı buldum. Filiz gibi yetenekli bir kariyer koçuna ender rastlanır. Kariyer gelişimimde onunla çalışmak benim için büyük bir keyifti.Filizin beni en çok etkileyen yanı yetenekleri samimi bir şekilde dinlemesi,yaratıcı fikirler sunması ve kendini adayarak çözüme odaklanması oldu. Filiz’e kariyerinde yol almak için danışan herkes kendini şanslı hissedecektir.”

Perakende sektörü, 2014

“Yaklaşık 15 yıldır özel sektörde, çokuluslu ve büyük firmalarda çalışan bir kişi olarak, kariyerimde ilerlemek ve bir sonraki pozisyona ulaşabilmek için defalarca başka büyük fimaların iş görüşmelerine katıldım. Bu görüşmelerin bir kısmı ilgili pozisyonun benim belirlediğim kriterlere uygun olmaması, bir kısmı ise sebebini Filiz ile çalıştıktan sonra anladığım nedenlerle olumlu sonuçlanmadı. Hepsi çok değerli insan kaynakları uzmanları/danışmanlarla ve yöneticilerle çok keyifli ve bence başarılı pek çok görüşme geçiriyor, kimi pozisyonlar için son aşamaya kadar ilerliyordum. Ancak sebebini anlayamadığım şekilde, çok istediğim pozisyonların, tamam bu kez oldu dediğim görüşmeleri olumsuz sonuçlanıyordu. Bu konuda çok araştırma yaptım, okudum ve hatta görüşmeleri gerçekleştirdiğim uzmanlardan geribildirim istedim. Tahmin edebileceğiniz gibi, kendilerinden yeterli geribildirim alamadım ve aklımdaki soru işaretleri daha da büyümeye başladı. Tam da, bu konuyu masanın karşı tarafından gören, benim bilmediğim, görmediğim ve bu noktadan bakarsam asla göremeyeceğimi hususları bilen bir kişi yok mu? Bu konuda çalışanlara/adaylara hizmet veren danışman yok mu? diye düşündüğüm bir zamanda Filiz ile tanıştım. Onunla yaptığımız çalışma ve örnek mülakat, benim için çok sarsıcıydı. Yaptığım bunca görüşmede, aslında yetkinliklerimi, bugüne kadar yaptıklarımı ve bundan sonra yapabileceklerimi ne kadar az ve yetersiz anlattığımı, bu tutumumun karşı tarafı ikna etmekten ne kadar uzak olduğunu farkettim. İyi ki kendisi ile tanışmış ve danışmanlığını almışım, teşekkürler Filiz.”

Kıdemli Avukat, 2013

“Filiz ile hem hayatımın hemde kariyerim çok karmaşık olduğu bir dönemde karşılaştık. Herkesin hikayesi kendine özeldir ama sanki benimki biraz daha zorlu bir yoldu. Büyük bir uluslararası şirkette uzun süre çalıştıktan sonra iş hayatına 5 sene ara verdim. Bu zaman zarfında akademik alanda araştırmalar yapıyordum ve bir doktora programına kabul edilmiştim ama hala içime sinmeyen ve yolunda gitmeyen bir şeyler vardı. Filiz önce benim hikayemi çok dikkatle dinledi ve baskın yönlerimi ve yeteneklerimi çok iyi analiz etti. İlgi alanları ve değerler analizi yaparak İş hayatı mı yoksa akademik hayat mı bana uygun sorusuna cevap aradık. Çalışmalarımız sırasında bana “ilerde kendini nasıl hayal ediyorsun?” sorusunu sorduğunda verdiğim cevaplar, Filiz’in verdiği bilgiler doğrultusunda oluşturduğum akademi ve iş hayatının SWOT analizi, sektörden kişilerle yaptığım görüşmelerin sonunda ben iş hayatında karar kıldım.

İş hayatında kalma kararı, Filiz’in isabetli geri bildirimleri ile daha önce yapılan değerler analizine bağlı olarak sektör, çalışma alanı gibi konuları belirlemekten, iş arama stratejisine kadar planlandı. Ayrıca, iş arama sürecinin en önemli parçalarından biri olan özgeçmiş ve önyazı oluşturmaktan çeşitli mülakat simülasyonları ve taktikleri ile karşı tarafa doğru bilginin, hatta enerjinin transferi nasıl yapılıra kadar herşeyi masaya yatırdık. Her mülakat öncesi başvurulan pozisyona göre strateji belirledik. Bu çalışmalar sonunda daha önceki iş arama stratejim zamanın ruhuna nasıl aykırı kaldığını, sahip olduğum network’u nasıl büyük bir başarıyla kullanamadığımı   ve bütün bu kartları tek tek önüme açarak büyük bir titizlikle üzerinde duran Filiz ile çalışmanın ne kadar doğru bir karar olduğunu anladım.

Özetle, günümüzde iş arama süreci yanınızda çok yönlü bir “takım çantası” gerektiren oldukça cetin, zaman zaman da umutsuz bir yolculuk. Filiz işte tamda bu “takım çantası’na” en gerekli ve hayati parçaları seçmenizde ve sıraya koymanızda kendi geliştirdiği yöntemi “kişiye özel” hale getirerek büyük destek sağlıyor. Aslında belki de bizim için çok önemli olan ancak kullanmayı bir türlü öğrenemediğimiz sezgilerimizi de kullanmayı bize tavsiye ediyor. Yakında büyük bir hızlı tüketim firmasında Ambalaj AR&GE Müdürü olarak çalışmaya başlayacağım. Filiz’e bu yolculuğun her safasında yanımda olduğu ve desteğini esirgemediği için minnettarım. Kariyerinin herhangi bir anında hedeflerini netleştirmek isteyen herkese bu danışmanlığı tavsiye ederim.”

AR&GE Müdürü, 2012

“Kariyerimle ilgili aklımın oldukça karışık olduğu ve bir değişikliği gerekli gördüğüm bir dönemde Filiz’den profesyonel yardım istedim. Etrafımı sarmış olan sis perdesini Filiz tecrübesiyle dağıtmayı bildi. İçinde bulunduğum ortamı ve koşulları, öne çıkan özelliklerimi ve birikimlerimin hepsini profesyonelce değerlendirdi. Daha önemlisi farkındalığımı arttırarak önceliklerimi ve hedeflerimi tanımlamamı sağladı ve bu süreci benim için oldukça kolaylaştırdı.”

İlk olarak kişilik envanteri ile başladık. Bu testin sonuçlarını oldukça iyi analiz ederek karakterimi ana hatları ile tanımlayabilmesi beni çok şaşırttı. Buradan yola çıkarak beni uygun araştırma alanlarını keşfetmemi sağladı. Gerekli zamanlarda bana gerekli bilgiyi sağladıktan sonra araştırma, bilgi edinme kısmını bana bırakıyordu. Filiz’in doğru yönlendirmeleri sayesinden umduğumdan çok daha hızlı yol aldım ve haritamı belirleyebildim.”

“İş arama sürecinde ise iş başvurusundan mülakat sürecine Filiz’in fikirleri ve tespitlerinden yararlanıyorum. Özgeçmişimin geliştirilmesi ve ön yazı gibi teknik konulardaki görüşleri iş başvurularım sırasında bana önemli ölçüde fayda sağladı. Yaptığımız mülakat simülasyonunda eksiklerimi benimle paylaşarak birlikte kendimi, yaptığım işi ve beklentilerimi karşı tarafa nasıl doğru yansıtabileceğim üzerinde çalıştık. Önceleri iyi geçtiğini düşündüğüm mülakatlarda aslında ne denli eksiklerim olduğunu bu çalışmayla fark ettim.”

“Filiz’in titizliği, uzmanlığı ve samimiyeti bana her zaman güven veriyor. Her görüşmeyi büyük bir hevesle yapıyorum. Bu nedenle onu kariyerimin her döneminde ihtiyaç duyabileceğim çok önemli bir rehber olarak görüyorum.”

Deneyimli Denetimci, Temmuz 2011

“Beş yıldan beri çalıştığım firmamda bir üst pozisyona başvurmuştum. Ama görüşmelere hazırlanarak gitmek istiyordum ve Filiz Hanım’a internetten ulaştım. İlk başta nasıl yardım alacağım diye düşünmekten kendimi alıkoyamadım. Görüşmeye gittiğimde ise kendinden emin, işini seven ve profesyonelliğiyle  güven telkin eden bir uzmanla karşılaştım. Herkesin yaptığı kişilik testlerinden ben de yapmıştım ama onu nasıl kullanacağımı Filiz Hanım o kadar iyi anlattı ki; neleri daha iyi yapabilirim neleri daha verimli hale getirebilirim her şey netti. Pozisyonla ilgili görüşmeye kendinden emin ve odaklanarak gitmemi sağladı. Sürecin her adımında destekleri için kendisine çok teşekkür ederim.”

Tıbbi Satış Mümessili   Ekim 2010

“İş yaşamında geçirdiğim beş yıldan sonra 6 ay içinde ikinci kez işten ayrılmış olduğum ve kariyer anlamında tam olarak ne yöne gitmek istediğimi bilmediğim bir dönemde bu konuda bir uzmanın yardımına ihtiyacım olduğunu farkettim. Kariyerimi yazboz tahtası haline getirmiş, kaybolmuş ve ne yapacağını bilemez bir durumdaydım. Filiz’le ilk görüşmemizde genel olarak durumumu anlattım, ne şekilde ilerleyebileceğimizi konuştuk. Ondan iş arama sürecimde bana yardımcı olması için İş Arama Paketi hizmetini aldım.

İlk adım olan değerlendirme aşamasında, benden yapmamı istediği testlerden bir tanesini daha önce bir kariyer sitesinde yapmıştım. İngilizceden çeviri havada kalmış cümleleri, yorumları kafamda tam olarak oturtamadan okuduktan sonra “cv nize eklemek istiyor musunuz” sorusuna “hayır” cevabını verip rafa kaldırmıştım. Benim için çok fazla birşey ifade etmemişti, çok genel cümlelerle bende herhangi bir ışık yakmamıştı, kendimle pek ilişkilendirememiştim. Bu noktada Filiz’den almış olduğum değerlendirmenin çok yararını gördüm. Bir profesyonel tarafından yapılan yorumları dinledikten sonra bu test sonuçlarının aslında beni ne kadar iyi anlattığına çok şaşırdım. Filiz’in sonuçlarla ilgili yaptığı açıklamalar ve bu açıklamalar sayesinde iş yaşantımdaki somut olaylarla bağlantılandırarak kendimle ilgili yaşadığım keşif çok etkileyiciydi. Kendi eğilimlerimi daha iyi yorumlamamı sağladı. Bana çok değerli önerilerde bulundu. Bu paylaşımlar sonrasında görüşmelerim çok daha verimli ve olumlu geçmeye başladı çünkü artık ne istediğinden emin olmayan biri olarak değil; ne tarz görevlerde daha etkin ve motive çalışacağını bilen, niteliklerini iş yaşantısından olaylarla ilişkilendirerek örnekleyen ve daha kendinden ve ne istediğinden emin bir şekilde görüşmelere girmeye başlamıştım. Bu tarz bir hizmetin özellikle kariyer başlangıcında alınmasının çok yararlı olacağını düşünüyorum. Bulunduğu durumda potansiyelini açığa çıkarmakta zorlanan herkese, hedeflerini daha net belirlemesini sağlayacak olan bu danışmalığı tavsiye ediyorum.

Özge Eylem Şarlı, İş Analisti / Ekim 2010

İçimdeki büyük potansiyelin farkında olduğum ancak neyi nasıl yapacağımı bilemediğim bir dönemdeydim. Kariyerimde istediğim yerde olmadığımı görüyor, bunun için çeşitli Kişisel Gelişim aktivitelerine katılıyor, okuyor, çabalıyordum. Bu sırada birtakım iş görüşmelerim de oluyordu. Varmak istediğim noktayı biliyor ama o noktaya nasıl ulaşmam gerektiğini bilmiyordum. Internetten okunan bilgilerin yeterli olabileceğini düşünüyordum.

Sonra bir gün bu konuda profesyonel bir yardım almam gerektiğine karar verdim. Bu nasıl olurdu, böyle bir iş kolu var mıydı? Araştırdım, değerlendirdim  ve gördüm ki bu başlı başına bir”know-how”.

Filiz’le ilk görüşmemize giderken garip bir tedirginlik içindeydim. Böyle bir ihtiyacı daha önce hiçbir arkadaşım hissetmemişti, belki anlatsam anlamayacaklardı. Filiz’le oturduk ve beklentileri, hedefleri, ne yapmak istediğimi konuştuk. İlk görüşmemden eve dönerken, Filiz’i seçmiş olmakla ve ona güvenmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimi düşünüyordum.

Filiz, bana neyi nasıl yapmam gerektiğini göstermedi, ya da benden yeni bir ben çıkarmadı. Bir profesyonel olarak, insan kaynakları tecrübesini de harmanlayarak, kariyer yolumu netleştirirken, bu yolda ilerleyebilmem için gerekli adımları bana gösterdi. Ne kadar çok şeyi bildiğimizi zannedip, gözardı ettiğimizi anlamamı sağladı.

Şu anda Türkiye’de bir ilk olan ve çok özel bir projede Tedarik Zinciri Şefi olarak çalışıyorum. Bu çok özel proje, sadece sektörünün lideri iki özel firmada mevcut.

Şimdi tanıdığım herkese böyle bir yardım almalarının ne kadar elzem birşey olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Vizyonunuzu genişletmek için, yönetim becerilerinizi pekiştirmek için, kendi kariyer markanızı oluşturmak için bu işi en iyi bilen insanlardan yardım almanızı şiddetle öneririm.

Bana kattığın değerler için teşekkürler Filiz..

Sevgi Canata, Kasım 2009

“Filiz Demirbağ ile linkedin vasıtasıyla tanıştım. O donem kariyerim konusunda bir karar verme surecindeydim ve daha çok gelişimesi gerektiğini dusunduğum yonlerime odaklanıyordum. Bu yaklaşım da enerjimi aşağıya çekiyor ve olduğumdan farklı bir görüntü vermeme sebep oluyordu. Filiz önce guclu yönlerimi  ortaya cıkartan çalışmalar yaptırdı, sonra bu yonlerime odaklandığımda daha etkin olduğumu gösterdi. Verdiği ev odevlerini yaptığımda bu durumu kendim de gozlemledim ve doğru yolda olduğuma dair kanaatim guclenmiş oldu. Ayrıca varmak istediğim noktanın bir kaç yolu olduğunu ve alternatifleri de değerlendirmenin bana başka kapılar acabıleceğini de kendisi ile yaptığım calışmalar sırasında farkettim. Çok kısa zaman önce mevcut şirketimde iyi bir terfi aldım. Filiz ile yaptığım çalışmaların bana bu fırsatın sunulmasında büyük katkısı olduğuna inanıyorum.”

Üst Düzey Yönetici, Finans, 2015

“Filiz ile hem hayatımın hemde kariyerim çok karmaşık olduğu bir dönemde karşılaştık. Herkesin hikayesi kendine özeldir ama sanki benimki biraz daha zorlu bir yoldu. Büyük bir uluslararası şirkette uzun süre çalıştıktan sonra iş hayatına 5 sene ara verdim. Bu zaman zarfında akademik alanda araştırmalar yapıyordum ve bir doktora programına kabul edilmiştim ama hala içime sinmeyen ve yolunda gitmeyen bir şeyler vardı. Filiz önce benim hikayemi çok dikkatle dinledi ve baskın yönlerimi ve yeteneklerimi çok iyi analiz etti. İlgi alanları ve değerler analizi yaparak İş hayatı mı yoksa akademik hayat mı bana uygun sorusuna cevap aradık. Çalışmalarımız sırasında bana “ilerde kendini nasıl hayal ediyorsun?” sorusunu sorduğunda verdiğim cevaplar, Filiz’in verdiği bilgiler doğrultusunda oluşturduğum akademi ve iş hayatının SWOT analizi, sektörden kişilerle yaptığım görüşmelerin sonunda ben iş hayatında karar kıldım.

İş hayatında kalma kararı, Filiz’in isabetli geri bildirimleri ile daha önce yapılan değerler analizine bağlı olarak sektör, çalışma alanı gibi konuları belirlemekten, iş arama stratejisine kadar planlandı. Ayrıca, iş arama sürecinin en önemli parçalarından biri olan özgeçmiş ve önyazı oluşturmaktan çeşitli mülakat simülasyonları ve taktikleri ile karşı tarafa doğru bilginin, hatta enerjinin transferi nasıl yapılıra kadar herşeyi masaya yatırdık. Her mülakat öncesi başvurulan pozisyona göre strateji belirledik. Bu çalışmalar sonunda daha önceki iş arama stratejim zamanın ruhuna nasıl aykırı kaldığını, sahip olduğum network’u nasıl büyük bir başarıyla kullanamadığımı   ve bütün bu kartları tek tek önüme açarak büyük bir titizlikle üzerinde duran Filiz ile çalışmanın ne kadar doğru bir karar olduğunu anladım.

Özetle, günümüzde iş arama süreci yanınızda çok yönlü bir “takım çantası” gerektiren oldukça cetin, zaman zaman da umutsuz bir yolculuk. Filiz işte tamda bu “takım çantası’na” en gerekli ve hayati parçaları seçmenizde ve sıraya koymanızda kendi geliştirdiği yöntemi “kişiye özel” hale getirerek büyük destek sağlıyor. Aslında belki de bizim için çok önemli olan ancak kullanmayı bir türlü öğrenemediğimiz sezgilerimizi de kullanmayı bize tavsiye ediyor. Yakında büyük bir hızlı tüketim firmasında Ambalaj AR&GE Müdürü olarak çalışmaya başlayacağım. Filiz’e bu yolculuğun her safasında yanımda olduğu ve desteğini esirgemediği için minnettarım. Kariyerinin herhangi bir anında hedeflerini netleştirmek isteyen herkese bu danışmanlığı tavsiye ederim.”

AR&GE Müdürü, 2012

“I know very few people who work with a high diversity and have strong vision as Filiz. She has high level of emotional intelligence. You can find what you would like to be in your path while you are studying with her. I have full trust to her that she will be on of the rare coach soonest. It is a pleasure to work with her and be sure you will look forward to meet her for next.”

Supply Chain Executive, 2012

“Kariyerimle ilgili aklımın oldukça karışık olduğu ve bir değişikliği gerekli gördüğüm bir dönemde Filiz’den profesyonel yardım istedim. Etrafımı sarmış olan sis perdesini Filiz tecrübesiyle dağıtmayı bildi. İçinde bulunduğum ortamı ve koşulları, öne çıkan özelliklerimi ve birikimlerimin hepsini profesyonelce değerlendirdi. Daha önemlisi farkındalığımı arttırarak önceliklerimi ve hedeflerimi tanımlamamı sağladı ve bu süreci benim için oldukça kolaylaştırdı.”

İlk olarak kişilik envanteri ile başladık. Bu testin sonuçlarını oldukça iyi analiz ederek karakterimi ana hatları ile tanımlayabilmesi beni çok şaşırttı. Buradan yola çıkarak beni uygun araştırma alanlarını keşfetmemi sağladı. Gerekli zamanlarda bana gerekli bilgiyi sağladıktan sonra araştırma, bilgi edinme kısmını bana bırakıyordu. Filiz’in doğru yönlendirmeleri sayesinden umduğumdan çok daha hızlı yol aldım ve haritamı belirleyebildim.”

“İş arama sürecinde ise iş başvurusundan mülakat sürecine Filiz’in fikirleri ve tespitlerinden yararlanıyorum. Özgeçmişimin geliştirilmesi ve ön yazı gibi teknik konulardaki görüşleri iş başvurularım sırasında bana önemli ölçüde fayda sağladı. Yaptığımız mülakat simülasyonunda eksiklerimi benimle paylaşarak birlikte kendimi, yaptığım işi ve beklentilerimi karşı tarafa nasıl doğru yansıtabileceğim üzerinde çalıştık. Önceleri iyi geçtiğini düşündüğüm mülakatlarda aslında ne denli eksiklerim olduğunu bu çalışmayla fark ettim.”

“Filiz’in titizliği, uzmanlığı ve samimiyeti bana her zaman güven veriyor. Her görüşmeyi büyük bir hevesle yapıyorum. Bu nedenle onu kariyerimin her döneminde ihtiyaç duyabileceğim çok önemli bir rehber olarak görüyorum.”

Deneyimli Denetimci, Temmuz 2011

“Belli bir yaştan ve yılların iş deneyiminden sonra kariyer koçluğu hizmeti alacağımı düşünmezdim. Ama Filiz Demirbağ ile tanıştığımda bu fikrim değişti. Filiz Hanım, koçluk, danışmanlık ve uzmanlık bilgilerini, becerilerini birleştirerek özgün bir model yaratmış. Kendimi, isteklerimi, seçeneklerimi yeniden tanımlamamda ve bundan sonraki kariyer yolumda hangi alanlara odaklanmam gerektiği konusunda  bana çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.”

Dr. Hakan Tunçel, İletişim Danışmanı ve Eğitmen /
Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi
Kasım 2009

Filiz’le karşılaştığım için şanslı hissediyorum. Geçen yıl, kısa bir süre içinde düzenli aralıklarla görüşüp benim kariyer gelişimim üzerinde çalışmaya başladık. Koç olarak çok profesyoneldi. Asıl amacımı kaçırmamamı ve kendi cevaplarımı bulmamı sağladı. Filiz’le çalışmaya başladıktan sonra kariyer hedefilerime ulaşmanın yanında kişisel hedeflerime de ulaşmış olduğumu duymak belki sizi ikna edebilir.

Filiz’in enerjisi ve bana kazandırdıklarıyla her görüşmemizi dört gözle bekledim. Size de tavsiyem, kariyerinizde bu şansa sahip olmanız.

İş Geliştirme Müdürü, Ekim 2009

“Koçluk görüşmelerine başlamadan önce “şunu şöyle yapmalısın”, “şu durumda şu şekilde davranman uygun olacaktır” gibi yönlendirmeler almayı bekliyordum. İlk görüşme itibariyle ne kadar yanıldığımı anladım. Filiz her görüşmede sorduğu akıllıca sorularla cevabı benim bulmamı sağladı ve her seansın sonunda “şunu şöyle yapmalıyım”, “şu durumda şu şekilde davranmalıyım” diyen ben oldum.

Karşımda beni tüm dikkatiyle dinleyen, içtenlikle anlamaya çalışan ve kendimle ilgili doğruları görmem için çaba sarfeden bir kişinin olması bana kendimle ilgili keşiflerde bulunmam için güç verdi. Hayatla ilgili önceliklerim belki her zaman belliydi ama üzerinde tartıştıkça bu önceliklerle ilgili farkındalığım arttı ve yaşamımı ve ilişkilerimi bu öncelikler doğrultusunda şekillendirmeye başladım. Geldiğim noktada çok mutluyum, ama bununla sınırlı kalmayacağımı da biliyorum. Her seans kapalı bir kapının daha açılması demek ve ben açılmamış kapı bırakmak istemiyorum. Filiz’in de bu süreçte benim yanımda olacağını bilmek bana güven veriyor.”

İnsan Kaynakları Yöneticisi, Ekim 2009

“Yaklaşık 17 yıl IT sektöründe tecrübeliyim ve 4 yıllık bir yöneticilik deneyimine de sahibim. Karşıma çıkan kariyer fırsatını iyi değerlendirmek, işi şansa bırakmamak ve firma tarafından yapılmak istenen assessment sürecine kendimi en güzel şekilde hazırlamak için profesyonel bir destek almaya karar vermiştim. İnternet üzerinden araştırma yaptığımda “Filiz Demirbağ” markasının öne çıktığını gördüm. IK dünyasından tanıdığım arkadaşlarıma sorduğumda onlar da Filiz Hanım’ı bana kesinlikle tavsiye edebileceklerini, sektörde tanınmış bir danışman ve koç olduğunu ilettiler.

Assessment’a girmeden önce Filiz Hanım’dan  karşılaşacağım olası çalışmalar hakkında bilgi alma ve bir ön hazırlık yapma şansımız oldu. Filiz ile yaptığımız çalışmalarda çok heyecanlıydım , nefesimi ayarlamakta  ve kafamdaki bazı tabuları yıkmakta da zorlanıyordum. Çalışmanın sonunda kendime güvenim en üst düzeye çıktı ve assessment sırasında ben bile neredeyse kendimi tanıyamadım. 

Assessment da karşımda oturacak danışmanların nelere özellikle dikkat ettikleri , neleri ön planda görmek istediklerini anlamam çok ama çok işime yaradı. Filiz Hanım’ın yaptığı yönlendirmeler ve onun sayesinde yakaladığım küçük ama önemli noktalar sayesinde sınava katılan danışmanları kesinlikle etkilediğimi düşünüyorum.

Henüz assessment sonuçları belli olmadı. Ama şuna inanıyorum ki güzel bir netice ile sonuçlanacak. Onun da ötesinde bundan sonraki iş hayatımda ve olası kariyer fırsatlarında  uygulayabilecek pratik bilgiler edinmiş oldum.

Gelecekte çok daha önem kazanacak olan bu iş alanında ilklerden olma özelliği ile “Filiz Demirbağ” markasının çok iyi bir noktaya geleceğine inanıyorum.

Desteğin için teşekkürler Filiz…”

IT Executive, 2015

Harita

İLETİŞİM

T: 0212 274 51 21 / M:0531 407 3030 / E: bilgi@filizdemirbag.com

Bağlantılarım

Sosyal Medya